"Reality šou"

20.02.2017

Na Slovensku prebieha seriál, reality šou. Niektorí ho sledujú, iní nie. Mali by, týka sa každého z nás. Je zo života nás. Nastavené zrkadlo života v krajine pod Kriváňom. Zatiaľ nemá vysokú sledovanosť, ale ručím, že bude mať. Je to seriál s podtextom, spoločným menovateľom: neschopnosť, lajdáctvo, darebačina. Prvý diel sa začal o niečo skôr, ale verejnosť ho začala vnímať, až keď sa prejavili účinky ničnerobenia niektorých účinkujúcich. Prvý diel natočený na Ružíne otriasol svojou realitou a hĺbkou zásahu, neľudským darčekom na Vianoce, nič netušiacim divákom tejto oblasti a aj okolia. Bol akýmsi verejným začiatkom toho, čo zvýšilo popularitu tohto seriálu zo života.

Veľa času neuplynulo a na svet prišiel druhý diel. Tento krát natáčaný na oravskej Pribiline. Veď aj Orava chce sa zviditeľniť a ukázať sa svetu!

Čuduj sa svete vo veľmi krátkom čase uzrel svetlo sveta aj tretí diel. Tento krát sme nazreli opäť na východ do Svidníka.

Tri diel toho istého seriálu natočený vo veľmi krátkom čase. Tri diely a pokračovanie sa chystá... Život je už taký a námetov je tu dosť a dosť. Tri diely toho istého príbehu. Príbeh padajúcih mostov. Sme krajina, kde mosty čo mali vydržať do pozajtra, spadli už včera.